Dejte svému zástupci v Kongresu vědět, co tento zákon skutečně dělá.

Dejte svému zástupci v Kongresu vědět, co tento zákon skutečně dělá.

Jsou také notoricky známí, jak je podrobně popsáno v několika zprávách úřadu HHS generálního inspektora, tím, že dostatečně nezdokumentovali svá tvrzení o Medicare.

Tento pokračující konflikt je důvodem, proč H.R. 2654 obsahuje ustanovení, které vyžaduje, aby chiropraktici absolvovali kurz dokumentace. [ACA také ve své diskusi o návrhu zákona pohodlně vynechává podstatnou historii požadavku na dokumentaci.] Kupodivu požadavek na dokumentaci neplatí, pokud chiropraktik požaduje platbu od Medicare za „ruční manipulaci s páteří za účelem nápravy subluxace“, tedy velmi portál, jehož prostřednictvím jsou placeni miliony dolarů za neoprávněné zacházení. netuším proč.

Jak vysvětluje ACA, H.R. 2654 nebude přidávat nové služby, „umožňuje pouze přístup ke všem službám pokrytým Medicare, na jejichž poskytování mají DC licenci“. Samozřejmě, nevysloveným důsledkem je, že každý dolar, který jde do kapsy chiropraktika, je dolar ze 731 miliard dolarů ve výplatách dávek Medicare (2018), které nejdou do kapsy MD, DO nebo spřízněných zdravotníků. stejnou službu. Doufejme, že to znamená, že budou s tímto účtem bojovat zuby nehty.

DC jako PCP

S ohledem na to se podívejme na to, čeho chiropraktici tvrdí, že jsou schopni a oprávněni dělat podle státního práva. To je to, co chiropraktické organizace řekly na toto téma v „Chiropraktická profese a primární péče“, což je část bílé knihy vydané skupinou praktiků alternativní medicíny, kteří vychvalují „potenciální příspěvky chiropraktiků. . . jako poskytovatelé primární péče“. Zde je návod, jak jsem shrnul jejich postoj v předchozím příspěvku:

Chiropraktici hned zkraje tvrdí, že jsou lékaři primární péče. To je založeno na Radě pro chiropraktické vzdělávání, Americké chiropraktické asociaci, Mezinárodní asociaci chiropraktiků a dalších chiropraktických organizacích, které tvrdí, že jsou. Autoři říkají, že chiropraktici mohou vykonávat praxi jako poskytovatel prvního kontaktu pro pacienty všech věkových kategorií a pohlaví, posoudit zdravotní stav pacienta, formulovat klinickou diagnózu, vypracovat plán řízení případu, který zahrnuje léčbu, prognózu a všechna nezbytná doporučení. Mohou (podle ACA) řešit „velkou většinu potřeb osobní zdravotní péče“. ICA říká, že chiropraktik může „poskytovat všechny tři úrovně primární péče, a proto je poskytovatelem primární péče, stejně jako MD a DO“. Autoři dále tvrdí, že chiropraktici „jsou vyškoleni k tomu, aby správně diagnostikovali a zvládli většinu zdravotních problémů, které se mohou objevit v jejich ordinacích“.

ACA zašla tak daleko, že zřídila náhražkovou specializaci „chiropraktického internisty“ a označila ji za „jediného přirozeného lékaře primární péče, který má licenci ve všech 50 státech“. Člověk se může stát „chiropraktickým internistou“ po sérii víkendových kurzů v hotelových konferenčních místnostech, které vyučují jiní chiropraktici a které neobsahují žádné klinické školení, a absolvují test, který, pokud mohu říci, nikdo jiný než chiropraktici nehodnotil. nebo dokonce vidět. Možná si uvědomujíc zjevně oxymoronní charakter termínu „chiropraktický internista“, ACA nyní prosazuje mlhavější termín „ACA internista“.

Podle ACA Council on Diagnosis and Internal Disorders v odpovědi na její řečnickou otázku: „Může chiropraktický internista léčit cokoli, co lékař?

Jednoduchá odpověď je ANO! Chiropraktickí internisté používají stejné diagnostické testy běžně používané jinými lékařskými profesionály. . . . I když je pravda, že rozsah praxe se liší stát od státu, chiropraktickí internisté praktikují ve většině států USA jako praktici primární péče, kteří pomáhají lidem s širokou škálou stavů a ​​nemocí.

Jako?

Seznam může zahrnovat věci jako ekzém, problémy se štítnou žlázou, cukrovka, parazitární infekce, opary, syndrom dráždivého tračníku, pálení žáhy/reflux, autoimunitní onemocnění (jako lupus nebo revmatoidní artritida nebo Crohnova choroba), neplodnost, zácpa a velké množství [ sic] jiných nemocí.

A,

Mnoho nemocí, které moderní medicína neumí vyléčit, mohou internisté ACA s velkým úspěchem léčit. Nemoci, jako je fibromyalgie, Crohnova choroba, IBS, migréna, lymská borelióza, srdeční choroby, onemocnění štítné žlázy, neplodnost, nízký testosteron a cukrovka, lze výrazně zlepšit a často zcela vyřešit přírodními terapiemi nabízenými těmito přírodními lékaři.

Pro tato rozsáhlá tvrzení samozřejmě neexistuje žádný důkaz.

Kromě toho jsou podle ACA také chiropraktici/internisté ACA

vyškolený a oprávněný k odběru krve, . . . [a] objednat testy slin, moči a stolice. . . A protože chiropraktickí internisté jsou přirozenou verzí praktického lékaře, zjistíte, že jsou vyškoleni k objednávání a čtení široké škály testů (např. ultrazvuk břicha, EKG, dechové testy, MRI, CT atd.)

Někteří chiropraktici také tvrdí, že jsou neurologové, kteří praktikují takzvanou „funkční neurologii“, o níž nedávný přehled dospěl k závěru, že existuje

žádné přijatelné důkazy o účinku nebo přínosu funkční neurologie ve vztahu k různým stavům a údajným indikacím k intervenci.

Americká rada pro chiropraktickou neurologii uděluje čestný „diplomát“ chiropraktikům, kteří mají neuvěřitelných 300 hodin postgraduálního školení v oblasti „funkční neurologie“ a složí zkoušku. (MD neurolog musí absolvovat čtyři roky lékařské fakulty a další čtyři roky klinického výcviku.) Aktuální kurz dalšího vzdělávání ACA o „funkční neurologii“ vyučuje chiropraktik, který spoluzaložil „Centra pro plastický mozek“, která tvrdí, mimo jiné i schopnost léčit

vše od ADHD u dospělých, poruch autistického spektra u dospělých, časné Alzheimerovy choroby/demence a dalších forem kognitivního poklesu až po poranění/otřesy mozku, dysautonomii, poruchy pohybu, bolesti hlavy/migrény, Parkinsonovu chorobu a dokonce i ty se vzácnými, neznámými nebo nediagnostikovatelnými neurologické problémy.

Šíře rozsahu státní chiropraktické praxe byla odhalena v chiropraktickém článku z roku 2014 na základě průzkumu chiropraktických regulačních úředníků. Průzkum uvedl, že chiropraktici jsou oprávněni státními zákony a předpisy objednávat nebo provádět ohromující řadu diagnostických a terapeutických postupů. Zde je částečný seznam s procentem států včetně uvedených postupů v závorkách:

Studie baria (74), cholecystografie (rentgenové zobrazení žlučníku po podání rentgenkontrastní látky) (80), termografie (95), elektrokardiografie (88), venepunkce (98), analýza krve (100), analýza moči (98), analýza sputa (95), fekální analýza (95), analýza spermatu (84), výtěr z krku (92), kožní seškrábnutí (92), školní vyšetření (86), vyšetření US DOT (98), vyšetření před nástupem do zaměstnání (95) , předmanželská fyzička (77), podepisování rodných listů (38), podepisování úmrtních listů (50), vyšetření EENT (90), vyšetření břicha (95), stetoskopické vyšetření (98), sfygmomanometrie (krevní tlak) (95), bimanuální vyšetření pánve (73), vyšetření zrcadlem (72), rekto-vaginální vyšetření (72), Pap stěr (79), vyšetření ženských prsou (80), rektální vyšetření (85), vyšetření mužských pohlavních orgánů (85), prostata vyšetření (digitální) (85), vyšetření kýly (85), ultrazvuk (léčba) (100), IFC (interferenční terapie) (100), mikroproudová terapie (100), iontoforéza (bez léků na předpis) (100), ruská stimulace (100), neablativní laser rapování, neadjustativní léčba onemocnění ženské pánve (72), výplach uší (83), TMK (100), perorální chelatační terapie (76), IV chelatační terapie (39), vitamínové injekce (43), omezená preskripční privilegia (7), oxygenoterapie (57), suché napichování spoušťových bodů (64), menší operace (9), porodnictví (22), sádrové výrony končetin (71), sádrové nekomplikované zlomeniny (58), hypnóza (66), elektrolýza (44) , hyperbarická komora (62), manipulace v anestezii (71).

Abyste nebyli uvedeni v omyl, abyste si mysleli, že rozsah chiropraktické praxe naznačuje skutečnou způsobilost v této rozsáhlé řadě diagnostických metod a léčebných postupů, není tomu tak. I když rozsah tohoto článku neumožňuje ponořit se hluboko do kalných vod chiropraktického vzdělávání a výcviku, stačí říci, že celý obchod je řízen samotnými chiropraktiky a oni sami rozhodují o tom, k čemu jsou dostatečně vzdělaní a vyškoleni, něco, o čem je známo, že značně přehánějí. Například skutečný lékař primární péče, Harriet Hall, M.D. SBM, obratně rozebral jejich tvrzení, že mohou kvalifikovaně vykonávat primární péči. (Za prvé, mnozí jsou proti vakcinaci, což je pozice, která se vymyká dobré primární péči. Za druhé je klinický výcvik v chiropraktické péči pro primární péči naprosto nedostatečný a sestává téměř výhradně z návštěvy pacientů s muskuloskeletálními problémy, jako jsou bolesti zad.) Nedávný kříž – Sekční analýza marketingových tvrzení učiněných chiropraktikem a jinými webovými stránkami alternativních lékařů zjistila, že značný počet chiropraktiků tvrdí, že léčí alergie a astma, a to navzdory skutečnosti, že neexistuje žádná chiropraktická léčba, která by prokázala smysluplné objektivní výhody pro tyto stavy. Nicméně tvrzení o účinnosti byla běžná.

Což nás přivádí k jejich nejnovější perfidnosti. Během pandemie chiropraktici nepravdivě inzerovali „imunitní posílení“ schopností „úprav páteře“, aby odvrátili COVID-19. Hledali také „imunitní posilovací“ doplňky stravy.

I když se chiropraktici propagují jako lékaři primární péče podle současného státního práva, s podporou ACA energicky lobují za rozšíření rozsahu chiropraktické praxe, což je kampaň, kterou jsme zde na SBM obsáhle pokryli. Lobovali za rozšíření chiropraktické praxe tak, aby zahrnovala diagnostiku a léčbu všech lidských onemocnění a odstranění omezení na léčbu infekčních nemocí, endokrinních poruch a abnormální histologie. S určitým úspěchem lobovali za přidání diagnostiky a léčby otřesů otřesů studentských sportovců, provádění školních vyšetření a zbytečných vyšetření na skoliózu, privilegia na předpis a výživové poradenství.

Poslední jmenovaný je oblíbený – spolu s pravomocí objednávat nebo provádět diagnostické testy se chiropraktici mohou stát praktiky „funkční medicíny“, lukrativní „specializace“ alternativní medicíny, která se skládá z masivního nadměrného testování a předepisování doplňků stravy, které mohou otočit a prodat pacientům za čistý zisk. Ve skutečnosti přezkum studií chiropraktické praxe z roku 2017 odhalil, že téměř třetina chiropraktických pacientů je léčena výživovými doplňky, což je mimořádný počet vzhledem k nedostatku důkazů o účinnosti doplňků. Ale jaká je to skvělá prodejní příležitost, kdy daňoví poplatníci potenciálně vybírají kartu pod pokrytím „výživového poradenství“ Medicare.

V několika státech se chiropraktici úspěšně začlenili do zákonů, které umožňují přímé dohody o primární péči s pacienty, což jeden lobbista upřímně přiznal, že bylo zaměřeno na umístění chiropraktiků jako PCP. Nebo chtějí zařadit vše, co se učí na chiropraktické škole, jako univerzální kategorii k jejich rozsahu praxe a nechat na nich, aby přidali, co chtějí.

Vzhledem k jejich širokým nárokům na kompetentnost a agresivnímu tlaku na stále se rozšiřující rozsah praxe je jedna věc jistá: I když dávají na rtech léčbu bolesti a alternativy k opioidům, pokud HR 2654 https://recenzeproduktu.top/papillor/ projde, chiropraktici se pustí do vynucování CMS naplno. pokrýt mnohem víc než jen problémy pohybového aparátu. Pokud by chtěli pouze širší pokrytí pro diagnostiku a léčbu muskuloskeletálních onemocnění, včetně bolesti, bylo by dost snadné navrhnout jazyk v tomto smyslu, ale neudělali to.

Zatímco agentury mají určitý prostor pro vrtění se při výkladu toho, co jim Kongres říká, aby dělaly, HHS a CMS budou mít velký tlak na regulaci srozumitelného jazyka zákona, pokud by se stal zákonem. „Jakákoli funkce nebo akce. . . zákonem povoleno státem“ je poměrně jednoznačný. Na základě jejich historie neoprávněných nároků na základě poměrně jednoduchého, i když vědecky nedostatečného mandátu Kongresu pro pokrytí, si jen představte, co by mohli udělat s „paritou“ a pravomocí účtovat Medicare za celou škálu diagnóz a léčebných postupů, které jim udělili důvěřiví. státní zákonodárci. Přemýšlejte o možnostech kolosálních bitev mezi chiropraktikem a CMS o to, zda je léčba „lékařsky nezbytná“ nebo jen jaký standard by se měl při rozhodování použít: „konvenční“ medicína založená na důkazech nebo „chiropraktická medicína“?

Nedovolte, aby chiropraktici klamavě prodávali H.R. 2654 jako rozšíření služeb zvládání bolesti a řešení opioidní epidemie. Dejte svému zástupci v Kongresu vědět, co tento zákon skutečně dělá.

Autor

Jann Bellamy

Jann J. Bellamy je floridský právník a žije v Tallahassee. Je jednou ze zakladatelek a členů správní rady Společnosti pro vědeckou medicínu (SfSBM), která se věnuje poskytování přesných informací o CAM a obhajování státních a federálních zákonů, které zahrnují vědecky podložený standard pro všechny zdravotníky. Sleduje státní a federální zákony, které by umožnily pseudovědu ve zdravotnictví pro web SfSBM. 

Nikdy nenechte dobrou krizi promarnit

– připisováno Rahmovi Emanuelovi, ale také Winstonu Churchillovi

Možná není překvapením, protože pandemie COVID-19 převrátila a narušila společnost, existují lidé, kteří využívají oprávněné obavy k prodeji pochybných produktů a služeb. Jann Bellamy minulý týden blogoval o naturopatii, chiropraxi a COVID-19. Před dvěma dny CBC News profilovala akci, která se koná v Ontariu:

Neexistuje žádný vědecký důkaz, že chiropraktická péče může posílit váš imunitní systém, ale to nezabránilo některým chiropraktikům nabízet tuto praxi jako nástroj k prevenci infekce novým koronavirem, který způsobil pandemii COVID-19.

Problém je tak rozšířený, že jeden muž z Ontaria podal v posledních několika týdnech nejméně 34 stížností na chiropraktické kliniky v provincii.

„Jakmile se veřejnost bojí zneužít, tito praktikující se opravdu rychle dostanou k poselství a propagují tento typ dezinformací pro svůj vlastní zisk,“ řekl Ryan Armstrong, který provozuje nezávislou neziskovou organizaci Bad Science Watch.

Několik organizací učinilo prohlášení týkající se nevhodného marketingu, uvádí CBC:

Po celé zemi vydaly provinční řídící orgány svým členům varování, aby nešířili dezinformace o chiropraktické péči a COVID-19.

Kolegium chiropraktiků v B.C., Alberta College a Asociace chiropraktiků, Asociace chiropraktiků v Manitobě a L’Ordre des chiropraciciens du Quebec vydaly prohlášení v posledním týdnu.

Kanadská chiropraktická asociace také varovala členy před nepodloženými tvrzeními.

0916789329
 0916789329